finally holidays

4 komentarze:

 1. POMOCY!!! już 2 klisza mi się zerwała podczas zwijania, zabiję sie chyba ://// tyle pięknych kadrów i nici.... jak zwijać kliszę? może popełniam jakiś błąd? mam zenita et, najpierw blokuję ten "pstryczek" co się nim robi zdjęcie, póżniej otwieram korbkę i zwiajam w kierunku pokazanych strzałem, chodzi bardzo ciężko i jak mam wrażenie, że kręce dosc dlugo otwieram, patrzę klisza pszrapana i zerwana... popełniam błędy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ojej, nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła, więc nie wiem naprawdę. ale na początku zanosiłam aparat z kliszą w środku do fotografa i pan mi zwijał w ciemni film, więc może to jest dobry pomysł :)

   Usuń
 2. Czy Ty kupiłaś gdzieś zenita w takim kolorze czy on jest pomalowany? A jeśli go malowałaś to taką zwykłą farbą jak do ścian czy czym? Świetny pomysł, serio! Marzy mi się biały analog, a uwielbiam zenita, nie chciałabym zamieniać go na te nowe "diany" czy jak ona się tam nazywają. :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest pomalowany sprejem grafficiarskim MTN 94 , też chcę teraz przemalować bo pozłaziła ta farba na rogach i nieładnie wygląda (po roku) :)

   Usuń